Nasze podejście

Nieustannie prowadzimy badania, podążamy za najnowszymi odkryciami naukowymi i wykorzystujemy nowoczesne technologie. 

Naszą misją jest Growth Perfection. Stale jesteśmy nastawieni na rozwój własnych umiejętności oraz nieustanne zwiększanie kompetencji. To sprawia, że zaufanie do marki Halier z dnia na dzień rośnie.

Szukamy coraz skuteczniejszych połączeń składników i dobieramy ich dawki tak, by osiągnąć optymalny efekt.

Wszystko po to, aby zapewnić nawet najbardziej wymagającym klientom kompleksowe odżywianie włosów i skóry głowy zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz.

Poznaj produkty Halier

Co nas wyróżnia

Piękne i zdrowe włosy to nasza pasja. Wiemy o tym, że włosy to bardzo ważny atrybut, dlatego chcemy pomóc naszym klientom osiągnąć fryzurę, o jakiej marzą, aby poczuli się pięknie, pewnie i przebojowo. Dbamy o najwyższą jakość składników, które wykorzystujemy, starannie nadzorujemy proces produkcji, śledzimy i wyprzedzamy najnowsze trendy fryzjerskie.

Świat marki tworzą starannie dopracowane produkty, o wysokiej skuteczności i innowacyjności. Halier stworzyliśmy dla osób, które cenią najwyższą jakość i poszukują najlepszych rozwiązań. Więcej o naszych produktach dowiesz się z filmu.

image

Nasze wartości

Innowacyjność

Wykorzystujemy to, co najskuteczniejsze z bogactw natury. Monitorujemy odkrycia naukowe i przeprowadzamy własne badania, aby odkrywać unikatowe kombinacje. Tworzymy nowe trendy fryzjerskie. Działamy szybko i zwinnie, aby na bieżąco ulepszać nasze produkty i coraz lepiej spełniać oczekiwania klientów.

Zaufanie

Starannie selekcjonujemy skład, badając jego bezpieczeństwo i upewniając się o braku skutków ubocznych. Szczegółowo nadzorujemy cały proces produkcji i dystrybucji, dlatego mamy pewność, że produkty spełnią oczekiwania naszych klientów. Dzięki temu Halier zdobył zaufanie osób z całego świata.

Kompleksowość

Problemy z włosami mają wiele źródeł i zazwyczaj nie ma na nie prostego rozwiązania. Kładziemy nacisk na podejście kompleksowe, proponując całe kolekcje produktów, które pielęgnują włosy zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz. Nie szczędzimy składników odżywczych i oferujemy jedne z najbogatszych składów na rynku, aby włosy otrzymały wszystko, czego potrzebują.

Produkty Halier polecają swoim klientom renomowani fryzjerzy i trycholodzy.

Od prawie 30 lat prowadzę salon fryzjerski w Warszawie. Dbam o włosy różnych kobiet, są wśród nich modelki, aktorki i gwiazdy estrady. Pracowałem przy wielu produkcjach telewizyjnych, filmowych, teatralnych, przy pokazach mody. Można więc powiedzieć, że o włosach wiem prawie wszystko, zwłaszcza że moja mama również miała salon fryzjerski i już kiedy byłem dzieckiem przekazywała mi swoją wiedzę i doświadczenie.

Co odróżnia Halier od innych preparatów?

W swoim zawodzie poznałem wiele preparatów, które w założeniu miały odżywiać włosy. Ale dopiero Halier zrobił na mnie wrażenie. Tak dobrego składu, tak dobranych proporcji jeszcze nie spotkałem. Każdy składnik preparatów Halier doskonale odżywia i wzmacnia włosy.

Część z nich odpowiada za szybszy wzrost, inne za zmniejszenie wypadania i przezwyciężenie łamliwości. Ten skład zapewnia skuteczność.

 

Czego oczekują klienci?

Pragną widzieć efekty. A efekty stosowania Halier za każdym razem były rewelacyjne. Klienci, którzy jeszcze niedawno mieli cienkie, kruche, krótkie włosy, po mojej propozycji skorzystania z dobrodziejstw produktów Halier przychodzili z burzą włosów. Piękni i pewni siebie. Tak działa Halier.

Tomasz Pyza

Packshoty

Re:flect szampon fotografie produktowe
Re:flect odżywka fotografie produktowe
Re:scue szampon fotografie produktowe
Re:scue odżywka fotografie produktowe
Re:hab szampon fotografie produktowe
Re:hab odżywka fotografie produktowe
Suplement Hairvity fotografie produktowe
Fortesse szampon fotografie produktowe
Fortesse odżywka fotografie produktowe
Fortesse serum zdjęcia produktowe
Suplement Hairvity fotografie produktowe
Fortive szampon fotografie produktowe
Fortive odżywka fotografie produktowe
Fortive serum zdjęcia produktowe

Informacje prasowe

Halier Brand Book
Halier sesja backstage

Dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu?

Praca w Halier to możliwość poznania świata kosmetyków oraz pracy z przyjaznymi i ambitnymi osobami, które chcą wdrażać najlepsze rozwiązania kosmetyczne na rynku. Jesteśmy świadomi wartości, jaką jest dla pracownika możliwość samorealizacji i rozwoju. Dajemy szansę na podnoszenia swoich kwalifikacji i cenimy wychodzenie z własną inicjatywą. Jeśli nie ma dla Ciebie obecnie adekwatnych ofert pracy, dajemy Ci możliwość wysłania do nas formularza, dzięki któremu odezwiemy się do Ciebie w przypadku pojawienia się odpowiedniej pozycji. Zobacz, co możemy Ci zaoferować.

Wypełnij formularz
image