Włosy codziennie narażone są na dziesiątki czynników drażniących. Ich struktura niszczona jest przez częste farbowanie, rozjaśnianie i stylizacje na gorąco. Mimo, że starasz się je zabezpieczać i właściwie pielęgnować, włosy stają się łamliwe, suche i pozbawione blasku. Skóra głowy jest podrażniona, wydziela nadmierne ilości sebum, a osłabione pasma wypadają.

Zniszczone włosy potrzebują silnie skoncentrowanej pielęgnacji. Zwykłe odżywianie może nie wystarczyć. Potrzebujesz kuracji, która poprawia kondycję włosów i skóry głowy. Nawilża, odżywia. Kosmetyku, który wygładza, zapobiega łamaniu i rozdwajaniu się końcówek. Ogranicza puszenie się włosów, a jednocześnie wzmacnia i stymuluje cebulki do wzrostu kosmyków oraz chroni je przed wypadaniem.

Najbardziej skoncentrowane składniki aktywne dla mocnych i zdrowych włosów

Najbardziej skoncentrowane składniki aktywne dla mocnych i zdrowych włosów

Produkty marki Halier z kolekcji Kuracje/Repair Treatment to kompleksowa pielęgnacja włosów potrzebujących odżywienia, regeneracji i ochrony. Specjalnie opracowane formuły bogate w silnie działające, stężone substancje aktywne sprawiają, że włosy są lśniące, wygładzone oraz głęboko nawilżone.

Kosmetyki silnie wnikają w strukturę włosów nawilżając, odżywiając i wygładzając je. Chronią przed wypadaniem, czynnikami zewnętrznymi i urazami mechanicznymi. Zapobiegają puszeniu się i rozdwajaniu końcówek. Pomagają przywrócić naturalne pH skóry głowy, poprawiają jej kondycję, a także działają na nią kojąco.

Produkty nie powodują alergii oraz podrażnień skóry głowy, ułatwiają rozczesywanie i doskonale rozprowadzają się na włosach. Zostały przebadane dermatologicznie, a ich skuteczność potwierdzona została badaniami.

Zadbaj o mocne zdrowe włosy z produktami z kolekcji KURACJE/REPAIR TREATMENT