Kolekcja Re:hab dedykowana jest osobom, których problemem jest nadmiernie przetłuszczająca się skóra głowy i włosy. W jej skład wchodzi szampon oraz odżywka do włosów.

Dzięki tym kosmetykom włosy obciążone i nadmiernie przetłuszczone nie muszą już być powodem do dyskomfortu. Zapomnij o codziennym myciu włosów oraz o posklejanych kosmykach, które nie wyglądają atrakcyjnie.

Teraz możesz bez problemu usunąć ze skóry głowy i włosów nadmiar sebum oraz zanieczyszczenia, które osadzają się na pasmach podczas dnia. Twoja fryzura odżyje, a włosy będą uniesione od nasady.

Kolekcja Fortesse to unikalne połączenie najskuteczniejszych składników

Kolekcja Re:hab to najlepsze połączenie składników aktywnych

Szampon i odżywka Re:hab to rozwiązanie dla osób, których włosy nadmiernie się przetłuszczają. Produkty uwalniają kosmyki od nadmiernej ilości sebum, a dodatkowo dbają o optymalne pH skóry głowy.

Wyjątkowa formuła Pure Balance™ sprawia, że włosy pozostają dłużej sprężyste i świeże. Aktywne składniki, które znalazły się w recepturze szamponu i odżywki, zostały dobrane w taki sposób, aby ułatwiać rozczesywanie włosów i nawilżać je oraz tonizować skórę głowy. Stosowanie szamponu i odżywki razem gwarantuje najlepsze rezultaty.

Produkty marki Halier są przebadane dermatologicznie i wolne od SLS (Sodium Lauryl Sulfate), SLES (Sodium Laureth Sulfate) i SCS (Sodium Coco Sulfate), czyli substancji, które mogą podrażniać.

Zadbaj o świeże i czyste włosy z kolekcją Re:hab