Kolekcja Re:flect dedykowana jest osobom, których włosy zostały poddane koloryzacji. W jej skład wchodzi szampon oraz odżywka do włosów.

Dzięki tym kosmetykom włosy po koloryzacji na dłużej zachowują pigment, a dodatkowo są nawilżone, wygładzone i dokładnie odżywione.

Zapomnij o częstych wizytach u fryzjera i ciągłym odświeżaniu odrostów oraz koloru. Zapobiegnij utracie wody z naskórka, nadaj pasmom blask, ochroń je przed elektryzowaniem i ułatw sobie ich rozczesywanie.

Kolekcja Fortesse to unikalne połączenie najskuteczniejszych składników

Kolekcja Re:flect to najlepsze połączenie składników aktywnych

Szampon i odżywka Re:flect to rozwiązanie dla osób, które regularnie farbują włosy, osłabiając ich strukturę. Kosmetyki powstały po to, aby odbudować zniszczone oraz osłabione pasma po koloryzacji.

Wyjątkowa formuła Active Shine & Repair™ sprawia, że produkty przywracają kosmykom blask i zdrowy wygląd. Dzięki nim włosy są nawilżone, miękkie oraz zdrowe, a kolor pozostaje intensywny na dłużej. Substancje aktywne zapobiegają utracie wody z naskórka, nadają pasmom blask, chronią je przed elektryzowaniem i ułatwiają rozczesywanie.

Produkty marki Halier są przebadane dermatologicznie i wolne od SLS (Sodium Lauryl Sulfate), SLES (Sodium Laureth Sulfate) i SCS (Sodium Coco Sulfate), czyli substancji, które mogą podrażniać.

Włosy pełne blasku i nasycone kolorem dzięki kolekcji Re:flect