Częste stosowanie suszarki, prostownicy, zabiegi fryzjerskie, a nawet intensywne działanie promieni UV może prowadzić do uszkodzenia struktury włosów.

Osłabione włosy tracą swój blask, stają się podatne na rozdwajanie i zaczynają wypadać. Problemy te sprawiają, że kobietom jest bardzo ciężko uzyskać taką fryzurę, o jakiej zawsze marzyły.

Włosy zniszczone i osłabione potrzebują profesjonalnej i kompleksowej pielęgnacji. Kolekcja Halier Fortesse intensywnie odbudowuje strukturę włosów i wzmacnia je od wewnątrz. Stosowanie szamponu, odżywki i serum zapewni Ci najlepsze efekty.

Kolekcja Fortesse to unikalne połączenie najskuteczniejszych składników

Kolekcja Fortesse to unikalne połączenie najskuteczniejszych składników

Produkty z kolekcji Fortesse to kompleksowa pielęgnacja włosów z tendencją do wypadania. Specjalnie opracowane formuły szamponu, odżywki i serum sprawiają, że włosy są lekkie, lśniące i szybciej rosną.

Kosmetyki zapobiegają rozdwajaniu się końcówek i nadmiernemu wypadaniu włosów, głęboko wnikając w ich strukturę oraz regenerując je od cebulek aż po same końce.

Produkty nie powodują alergii oraz podrażnień skóry głowy, ułatwiają rozczesywanie i doskonale rozprowadzają się na włosach. Dla optymalnych rezultatów zalecamy stosowanie szamponu, odżywki i serum jednocześnie. Produkty zostały przebadane dermatologicznie.

Zadbaj o zdrowie włosów z kolekcją Fortesse